خدمات مامشاوره و طراحی :


      پس از اولین ارتباط با مشتری همه چیز از آتلیه طراحی شروع می‌شود . طراحان گروه آبادیس بعد از برداشت دقیق از محیط کار یا زندگی و دریافت نظرات و سلایق شما ، بهترین پیشنهاد ها را به بحث و تبادل نظر می‌گذارند و نهایتاً طرحی را در اختیار شما می‌گذارند که علاوه بر رعایت الزامات فنی و قواعد و اصول طراحی با سلایق و نظرات شما همخوان است و از همه مهمتر اینکه اگر شما مشتری ما باشید همه‌ی این خدمات برای شما رایگان است .
      علاوه بر اینها تیم طراحی و فنی آبادیس ، هسته اصلی ایده پردازی و پشتوانه فنی تولید و مونتاژ و نصب است .

مبلمان اداری :
      شرکت آبادیس هنر پردازش فضا با پشتوانه فنی دفتر طراحی قدرتمند ، تجهیزات روزآمد و پرسنل با تجربه ، اقدام به تولید انواع مبلمان اداری نموده است . مجموعه‌ی محصولات اداری برند آبادیس شامل میزهای مدیرعامل ، مدیریت ، معاونت ، کارشناس ، کارمند ، میزهای کنفرانس و گردهمایی ، میزهای کار گروهی ، انواع کمد ها و کشوها و سایر اقلام اداری ، همه‌ی نیازهای سازمان شما را برای تجهیز یک دفتر کار زیبا و کارا پوشش می‌دهد ؛ در عین حال تنوع طرح و رنگ محصولات برند تجاری آبادیس گستره‌ی انتخاب گسترده‌ای را برای مشتریانمان فراهم می‌آورد .
اگر در سازمان خود نیازهای ویژه‌ای احساس می‌کنید که در مجموعه محصولات ما طراحی و تولید نشده باشد ، ما نیازهای شما را تحلیل می‌کنیم و بهترین راهکارها را با در نظر گرفتن اصول ارگونومی و زیبایی شناسی به شما پیشنهاد می‌دهیم .
      پارتیشن و جدا کننده های اداری :
      دلایل زیادی برای تقسیم بندی فضا های اداری با جدا کننده ها و پارتیشن ها وجود دارد . عدم تحمیل بار مرده اضافی به سازه ساختمان ، قابلیت جابه‌جایی ، اجرای سریع و آسان ، مدیریت بهینه مصرف انرژی ، عایق بندی صدا ، مدیریت دید در فضا های مختلف و جذابیت بصری چشم گیر از خصوصیات پارتیشن های اداری برند تجاری آبادیس است .
      این جدا کننده های اداری در سه تیپ ارتفاعی بلند ، کوتاه و بسته عرضه شده‌اند و علاوه بر همه ویژگی های یاد شده ، امکان گذردهی کابل های برق ، مخابرات و لوله های تاسیسات هم از میان جداره های پارتیشن های دوجداره آبادیس وجود دارد .
      قاب های افقی و عمودی ، خطوط ریز منظم نمای کرکره ها و طرح و بافت درهم و همیشه چشم نواز چوب ، زیبایی درخشانی به پارتیشن های آبادیس داده است . در عین حال تنوع طرح و گستره انتخاب طیف رنگ ، قدرت انتخاب نا محدودی را از میان طرح ها و رنگ های گوناگون به سلیقه های مختلف می‌دهد .دیوار کوب های دکوراتیو :
      طراحی خلاقانه سطوح دیوارها در فضای اداری ، کاری است که طراحان آبادیس تلاش می‌کنند آن را به بهترین روش ممکن عملی کنند . ایجاد عمق در سطوح تخت و یکنواخت دیوارهای یک فضای اداری و بازی با خطوط ، رنگ ها و بافت ها ، بستر گسترده ای را برای ایجاد جلوه های بصری به وجود می‌آورد .
      پوشش دیوار ها با دیوارکوب های آبادیس به شما این امکان را می‌دهد تا بدون انجام عملیات معماری ، فضا را عایق بندی صوتی و حرارتی نمایید ؛ و نیز فضایی برای گذردهی کابل ها و لوله های تأسیساتی به دست می‌دهد .غرفه های نمایشگاهی :
      ساخت و اجرای دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی یکی از خدماتی است که ما به مشتریانمان عرضه می‌کنیم . ساخت غرفه های نمایشگاهی علاوه بر خلاقیت و توانایی بالای ایده پردازی ، نیاز به سرعت در تهیه مصالح ، تجهیز کارگاه و اجرای دقیق و سریع دارد .
      تیم طراحی قدرتمند ، توان تولید و مونتاژ فوق العاده بالا و تجربه تجهیز چندین غرفه‌ی فاخر نمایشگاهی به ما این امکان را داده است که غرفه سازمان شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در هر یک از نمایشگاه های سطح کشور تجهیز کنیم و از این طریق به شما در معرفی خود به مشتریانتان کمک نماییم .سقف های پیش ساخته دکوراتیو :
      شاید شما بخواهید با اعمال تغییرات در ظاهر و نورپردازی سقف ، به دکوراسیون منزل یا محل کار خود جلوه‌ای تازه ببخشید . آبادیس به شما کمک می‌کند این کار را بدون تخریب و تبعات ناشی از اعمال تغییرات در نازک کاری ساختمان به سریع ترین و زیباترین شکل ممکن انجام دهید .
      سقف های پیش ساخته آبادیس حتی توسط مصرف کننده ، به آسانی مونتاژ و نصب می‌شود و نور محیط شما را مدیریت می‌نماید . این سری از محصولات به دلیل گستردگی در طرح و رنگ می‌تواند هر سلیقه‌ای را راضی کند .کابینت آشپزخانه :
      یکی از مهمترین بخش ها و شاید مهمترین قسمت هر خانه ای آشپزخانه است . اعضای خانه مدت زمان زیادی را در آشپزخانه سپری می‌کنند . یک طرح آشپزخانه خوب طرحی است که فضای لازم برای نگه داری مواد و هم چنین قسمت ها و وسایل لازم برای آشپزی در آن موجود باشد . ابزاری نظیر سینک ، اجاق ، یخچال ، مخلوط کن و محلی برای سرو غذا باید در یک آشپزخانه استاندارد جانمایی گردد . یک طرح خوب برای کابینت باید بتواند فضای آشپزخانه شما را مدیریت کند و در عین حال فضای زیبا و آرامش بخشی را برای اعضای خانه فراهم نماید .
      طراحان آبادیس پس از بررسی ابعاد و امکانات آشپزخانه شما و دریافت نظرات و سلایق کارفرما ، بهترین پیشنهاد های ممکن را جهت تجهیز آشپزخانه ای زیبا و کارا ، در اختیار شما می‌گذارند .مبلمان خانگی :
      شرکت آبادیس هنر پردازش فضا به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر عرصه صنعت دکوراسیون داخلی کشور با پشتوانه تیم طراحی و تولید زبده و تجهیزات روزآمد به زودی اولین مجموعه مبلمان خانگی خود را به بازار عرضه می‌کند. ما در حال حاضر در این عرصه سفارشات مشتریانمان را مطابق با سلایق آن ها طراحی و تولید می‌کنیم و اطمینان داریم با شناخت از سلایق مصرف کنندگان ایرانی و تولید محصول کیفی قابل رقابت با کالا های خارجی ، با ورود به این بازار سهم قابل توجهی از آن را در اختیار خواهیم گرفت .بازسازی و بهسازی تجاری ، اداری و مسکونی :
      اعمال تغییرات در پلان فضای داخلی ، به روز رسانی و زیبا سازی فرم ها و المان های دکوراتیو یا تعمیرات تأسیساتی ناشی از فرسودگی ساختمان ، دلایلی است که شما را به بازسازی و بهسازی دکوراسیون داخلی فضای زندگی یا کارتان ترغیب می‌کند .بیش از یکصد پروژه اجرایی موفق بازسازی و بهسازی فضا های تجاری ، اداری و مسکونی ، تجربه‌ی ما را در این عرصه تضمین می‌نماید . سرعت باور نکردنی و کیفیت فوق العاده تیم اجرایی ما در پروژه های بازسازی و بهسازی ، دلیل اعتماد مشتریان وفادار ما در این بخش از خدماتمان است .

شرک آبادیس | تولید کننده انواع مبلمان اداری | میز مدیر عامل | میز معاونت | میز مدیر | میر کنفرانس | پارتیشن | میز مدیریتی | میز کارشناس | میز کارمند | میز گردهمایی | پیشخوان | میز کارگروهی | کابینت های آشپزخانه ای | تریبون | میز جلو مبلی