درباره ما

♦ تأسیس

      شرکت مبلمان اداری آبادیس هنر پردازش فضا در سال ۱۳۸۴ با همفکری و هم‌افزایی جمعی از متخصصین زبده صنعت دکوراسیون و مبلمان کشور تأسیس شد. مؤسسین و پرسنل آبادیس دانش آموختگان رشته های مهندسی صنایع چوب ، معماری ، طراحی صنعتی ، صنایع و سایر رشته های مرتبط با صنعت چوب هستند .
      ما در این سال ها مجری پروژه های کوچک و بزرگ بسیاری در سراسر کشور بوده ایم . پروژه هایی که یکایک با خلاقیت در طراحی ، وسواس در کیفیت ، دقت در اجرا و نصب و سرعت در تحویل ، باعث افتخار و بالندگی برند تجاری آبادیس شده است .


 

♦ تحقیق و توسعه
     تحقیق و توسعه فرایند خلاقانه‌ای است که به طور سیستماتیک در شرکت مبلمان اداری آبادیس هنر پردازش فضا انجام می‌شود تا به دانش موجود بیفزاید و این دانش را برای ابداع کاربردهای تازه به‌ کار برد.
      یکی از راهبرد های اساسی برند تجاری مبلمان اداری آبادیس رویکرد پژوهش محور در طراحی و تولید است . به همین دلیل تیم مدیریت استراتژیک مبلمان اداری آبادیس از ابتدا اقدام به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه در شرکت نمود تا بتواند نیازهای پژوهش محور تیم های بازرگانی ، طراحی و تولید را تأمین نماید.
 

♦ مأموریت
      مأموریت اصلی ما در شرکت مبلمان اداری آبادیس جلب رضایت مشتریانمان است. نیک می‌دانیم که این مهم تنها با نوآوری در تولید صنعتی و رعایت اصول مدیریت در بازرگانی ، کیفیت ، ایمنی و رضایتمندی شغلی پرسنل مبلمان اداری آبادیس امکان پذیر است. به روز رسانی تجهیزات نیز همواره از راهکار های ما برای افزایش کیفیت ، ایمنی و بهره‌وری بوده است.
 
♦ خدمات پس از فروش
 
      این اطمینان را همواره به مشتریانمان می‌دهیم که فروش آغاز تعهدات ما برای پشتیبانی و پوشش نیاز های آنهاست. واحد خدمات پس از فروش آبادیس در دوره ضمانت کیفیت محصولات و پس از آن – چه اینکه خسارت ناشی از نوع استفاده باشد یا نباشد -  همواره پشتیبان مصرف کننده است.
      یکی از اهداف مهم ما سرآمدی بازار در بخش ارتباط با مشتریان است. ارتباطی که باعث توسعه بازار فروش و افزایش شاخص رضایتمندی مشتری خواهد شد.
گارانتی کلیه محصولات : 18 ماه
خدمات پس از فروش : 60 ماه
 
♦ چشم انداز
      هدف بلند مدت ما در مبلمان اداری آبادیس رهبری بازار در حوزه صنایع چوب ، دکوراسیون و مبلمان اداری است. واضح است که این هدف تنها در سایه سیاست گذاری صحیح مدیریتی ، خلاقیت در طراحی ، بهبود کیفیت ، رضایتمندی مشتریان ، نوآوری در خدمات و رعایت اخلاق و انصاف در برخورد با مشتریان ، پرسنل و همکاران محقق می‌گردد.      
      شرکت مبلمان اداری آبادیس هنر پردازش فضا در آینده نزدیک ، مجهزترین و بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده مبلمان و دکوراسیون اداری کشور خواهد بود. ما راه سختی در پیش داریم ولی در این راه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهیم کرد.